Michał Bogucki- fizjoterapeuta

Michał Bogucki- fizjoterapeuta

Jestem fizjoterapeutą, absolwentem warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, uczestnikiem kursów z zakresu rehabilitacji, terapii manualnej, masażu, technik powięziowych i tkanek miękkich, kinesiotapingu, PNF oraz wielu konferencji naukowych.

Prowadzę zajęcia ze studentami na warszawskich uczelniach z zakresu rehabilitacji kardiologicznej oraz kardiochirurgicznej.

Specjalizuję się w rehabilitacji kardiologicznej, leczeniu dysfunkcji narządu ruchu, leczeniu zespołów bólowych i przeciążeniowych oraz profesjonalną opieką nad sportowcami i przygotowaniem do zadań sportowych. Zajmuje się rehabilitacją neurologiczną, kardiologiczną, onkologiczna oraz osób starszych.

Kierując się znaną maksymą „Ruch może zastąpić wiele leków, ale żadne lekarstwo nie zastąpi ruchu” pragnąłbym zachęcić do udziału w naszych zajęciach, na których będziemy starali się zaszczepić chęć do regularnego wysiłku fizycznego, nauczyć podstawowych zasad jak prowadzić zdrowy tryb życia bez względu na wiek czy płeć.

W myśl zasady, że lepiej jest zapobiegać chorobie, niż ją leczyć zapraszam wszystkich chętnych, którzy już teraz, w przystępnej dla każdego formie, wolą zrobić coś dla siebie.

Pamiętajmy, że nigdy nie jest za późno, żeby zacząć dbać o siebie…

http://fizjoterapiabogucki.pl/